ŽUPNE OBAVIJESTI

Obavijesti o aktivnostima i događanjima u župi

B – 1. KORIZMENA

od 18. do 25. veljače 2024.

DRUGA ORIZMENA DUHOVNA OBNOVA (četvrtak, 22. veljače)
GOST: don Mladen Delić
TEMA: Svjedočanstvo Uskrsa u vlastitom životu Don Mladen rođen je u Košutama (Sinj) 1974. godine. Zamjenik je provincijala Hrvatske salezijanske provincije, te odgojitelj salezijanskih kandidata u Podsusedu. Poznat je po radu s mladima.
RASPORED ODVIJANJA:
17.45: Krunica i večernje pohvale
18.30: Sveta Misa s propovijedi
- Nagovor
- Klanjanje pred Presvetim

POBOŽNOST KRIŽNOG PUTA: Utorkom i petkom u 18.00 sati. Krunica se te dane moli od 17.30 sati.

SRIJEDA (21. veljače): Biblijski susret iza Svete Mise.

ZBOR MLADIH HILARUS:
Naš zbor mladih Hilarus poziva se sve one koji svojim glasom žele doprinijeti slavljenju Gospodina kroz pjevanje i sviranje na svetim misama, klanjanjima i koncertima, da se pridruže njihovom zboru koji ove godine ujedno slavi 20 godina postojanja što će obilježiti koncertom na proljeće. Zboraši naglašavaju da znanje i čitanje nota nije potrebno, jer se to uči na probama - potrebna je samo dobra volja i ustrajnost. Sve dodatne informacije mogu se dobiti kod voditeljica zbora Lucie i Marine nakon svake nedjeljne večernje svete mise. Nastavlja se vjeronaučna godina i susreti.

ŽUPNA KNJIŽNICA:
Osim što je dosad župna knjižnica radila petkom od 16.30 do 18.00 sati, odsada radi i nedjeljom prije večernje Mise od 18.00 sati, te iza Mise.

RAZNA UREĐENJA: Obnovljeni su toaleti u pastoralnom centru. Također u tijeku je maljanje učionica i prostorija koji se korite za razne župne aktivnosti. Hvala svim dobročiniteljima.

BLAGOSLOVLJEN VAM SLJEDEĆI TJEDAN

Župa Bezgrešnog začeća BDM